Nieuws, vragen, suggesties of opmerkingen over VAART! kun je kwijt bij de redactie op info@vaart.nl

© 1999-2008
VAART!Info

dť maritieme handelsmarkt

trefwoord (aan)bieder

Het VAART! Veilingaanbod

Kopen en verkopen op het Web! Dit is elektronische handel of eCommerce.
Doe -gratis- mee aan het loven en (aan)bieden op de VAART! Veiling.
Je kunt ook je eigen advertenties plaatsen op VAART!Markt.

Stap 1: Lees de Veilingregels Stap 2: Schrijf je in Stap 3: Bied iets aan Of klik hieronder op de categorie van je keuze.

CategorieArtikel
 Scheepstoebehoren (ankers, lieren, luiken, etc)
0
 Scheepvaartboeken, -tijdschriften, foto, video
0
 Scheepselektronica, computers, communicatie
0
 Scheepsmeubilair en -inrichting, kunst, curiosa
0
 Scheepsmotoren, aggregaten, schroeven
0
 Schadegoed, ladingrestanten, afgekeurde partijen
0
 Beroepsvaart: Schepen, boten, drijvend materieel
0
 Nautische en beladingssoftware
0
 Varia (van cruise en cursus tot koperwerk...)
0
 Watersport, zeil- en pleziervaart, woonschepen
0
 Alle aanbiedingen, alle categorieŽn
0

[Veilingregels] [VeilingcategorieŽn] [Veilingaanbod] [Nieuwe aanbieding] [Veilingmail] [Nieuwe registratie] [Wijzig registratie] [Gesloten veilingen]
Powered By EveryAuction 1.01

Naar